Zjazd WEM

KOMUNIKAT KOŃCOWY NR 1

UWAGA ZJAZDOWICZE 2018 :-) Mamy komplet :-)Odliczamy godziny.
-Jeśli ktoś z Państwa ma potrzebę noclegu w akademiku przy ul Łużyckiej wystarczy SAMODZIELNIE dokonać rezerwacji na hasło "zjadz WEM". Akademik mamy do dyspozycji w tym terminie. Koszt 34 zł/os. (wystarczy na kilka dni przed lub nawet w dzień zjazdu do godz. 15.00). Tel. do akademika: 52 341 20 43; 52 341 08 32 !!!
Komitet Organizacyjny

Zjazd już niebawem - komunikat dla Absolwentów

Szanowni Państwo. Drodzy Absolwenci. Dziękujemy za liczne zgłoszenia :) W poniedziałek (02 lipca) wysyłamy do Państwa e-maile potwierdzające udział. Jeżeli jest jakiś problem z otrzymaniem wiadomości, proszę pisać na adres:  zjazdmuzyka@ukw.edu.pl lub kontaktować się na FB.

Pragniemy podać kilka informacji organizacyjnych:

- Jeśli wpłata nie została do tej pory dokonana, to prosimy o jej uiszczenie.

110 zł. na: Mbank nr konta 46 1140 2017 0000 4402 1258 6832

Klub Uczelniany AZS
Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego
ul. Chodkiewicza 30

tytuł wpłaty: "imię i nazwisko, wpisowe na Zjazd"

-  Jeśli ktoś z Państwa ma potrzebę noclegu w akademiku przy ul Łużyckiej wystarczy SAMODZIELNIE dokonać rezerwacji na hasło "zjadz WEM". Akademik mamy do dyspozycji w tym terminie. Koszt 34 zł/os.  (wystarczy na kilka dni przed zjazdem lub nawet w dzień zjazdu). Tel. do akademika: 52 341 20 43; 52 341 08 32

- Zjazd rozpoczynamy o godzinie 17.00 - Gala w Auli Copernicanum UKW ul Kopernika 1

- Rejestracja uczestnikow będzie trwała juz od godz 15.00, wręczymy wówczas  identyfikator zjazdowy niezbędny do wejścia na teren Hotelu Słoneczny Młyn

- prosimy o przybycie w celu rejestracji najpóźniej do godziny 16.30

- przed południem (od godz.12.00) będzie można odwiedzić Wydział Edukacji Muzycznej przy ul. Chodkiewicza 30.  Będą czekać na Państwa Studenci-wolontariusze.

- Spotkanie w Słonecznym Młynie rozpocznie się o godz. 19.00 (muzyka na żywo, ciepłe posiłki, słodkości i dobra zabawa). Na stołach postaramy się przygotować kartki z rokiem ukończenia studiów według ilości zgloszonych osób z danego rocznika tak, by nie musieli Państwo szukać znajomych. WSZELKIE INFORMACJE ZAMIESZCZAMY TAKŻE NA STRONIE ZJAZDOWEJ: zjazdmuzyka@ukw.edu.pl. Czekamy z niecierpliwością na spotkanie. Komitet Organizacyjny.

Noclegi podczas Zjazdu

Szanowni Państwo,

Informacja o możliwości skorzystania z noclegów z 14-15 września 2018 r.:

Noclegi są dodatkowo płatne. Możliwe lokalizacje:

- Dom Studenta nr 1 i nr 2 - ul. Łużycka 21 i 24 w Bydgoszczy

- Hotel Campanille ul. Jagiellońska 59 w Bydgoszczy